Рыбалка. Спорт и отдых (г. Черновцы)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Рыбалка. Спорт и отдых (г. Черновцы) » Фидер » Фидерные соревнования


Фидерные соревнования

Сообщений 1 страница 30 из 51

1

Есть предложение длинными зимними вечерами в ожиданиии открытия сезона ловли порассуждать на эту тему.

2

Diya: по поводу жеребьевки .Один нюанс- это очередность жеребевки, этот вопрос уже поднимался,так что повторяюсь.На ЧУ Черновицкие жерибились последними,некоторые считают это не справедливым,так как Чернов. будут по алфавиту всегда почти последние. Второй вопрос я бы хотел вынести на обсуждение это жеребьевка второго дня. Я имею ввиду возможность жеребить как сектор так и зону, чтобы спортсмены имели возможность соревноваться друг с другом не только в одной зоне.Пример ЧУ: Если бы Паша и Игорь были в разных зонах во второй день то результат мог быть совсем другой.

3

super-p1 Если состав команды бып бы 3-4 человека, зон соответственно тоже -жеребевка второго этапа предполагала бы такой расклад.

4

diya написал(а):

super-p1 Если состав команды бып бы 3-4 человека, зон соответственно тоже -жеребевка второго этапа предполагала бы такой расклад.

Скажем так что это было бы даже обязательно, а в нашем случае может тоже есть смысл?

5

super-p1, не хочеться копировать поплавок. Сначала продолжительность ловли сократить до 4 часов, потом ловля в пол-воды на подергивании и т.д. Фидерный спорт довольно молодой и малоразвит. Состав команды в 2 человека на даном этапе считаю оптимальным и более демократичным, особенно в нашем случаи, когда на Украине, не считая Западной, тяжело сформировать хотя бы несколько таких команд. А в будущем, я - за ! Будет даже интересней. По поводу "запасного" варианта Бурштына - он существует, но об этом говорить пока рановато. Скажу только, что организация будет наша, но не на местном водоеме.

6

По поводу жеребевки, несколько раз на коммерческих соревнованиях я делал жеребевку на жеребевку, и , думаю, в никого претензий не возникало.

Отредактировано diya (2006-12-01 10-25-58)

7

Да, Edyk , "Серебрянный фидер" в плане спорта был очень классным, и ностальгия у наших спортсменов за ним в этом году была. Это эксклюзив, а раз сказал "А и Б" - продолжай. Сказал бы больше...
Такой пиар - и все коту под хвост.
Но такие соревнования могут быть не более чем раз в год ... чтобы "оторваться".

8

diya искренне рад твоей высокой оценке. Я тоже надеялся, что этот бренд будет жить вечно. Это было раз в год и воспоминаний потом на год вперед.

diya написал(а):

Сказал бы больше...

скажи - я думаю тебя поймут.

9

diya написал(а):

super-p1, не хочеться копировать поплавок. Сначала продолжительность ловли сократить до 4 часов, потом ловля в пол-воды на подергивании и т.д

Ну почему сразу копировать? Вопрос вообщето стоял про жеребьевку второго дня,а не за количество членов команды. И чем плохо подергивание в пол воды,если это приносит результат. Или может тогда ограничить длину поводка и заставить всех ложить на дно крючек? Не надо было разрешать пенопласт в качестве насадки, тогда не было бы и пол воды. А сколько в этом году выиграных соревнований на подергивании в пол воды,а? Я скажу-почти все где ловилась плотва,и ЧУ тоже. К тому же именно на ЧУ ловля велась ближе к проводке, а не на Бурштыне/ для Diya\.

10

А в мире существуют реальные правила фидерной ловли? Если нет - так почему не создать самим. Да и нереально проконтролировать на дно ты уложишь крючок или в полводы. Я думаю фидер еще не на столько раскручен у нас, чтобы ужесточать условия.

11

И я о том же ;) А если выбрал какие-то, кому-то присущие методы ловли, так это чтобы убедить, что фидер нуждается в единых правилах, которые писать всем нам :O

12

Чтобы всех что то устраивало вообще наверное не бывает. В федерации 25 человек и у каждого свое мнение, прийти к одному какому то практически  невозможно, из за этого и неразбериха. Если будут правила одобренные большинством, то остальным придется их выполнять !

13

super-p1, Вам нужен аналитик, способный обобщить существующий опыт, учесть пожелания авторитетов и выдать правила, отражающие волю большинсва (провести своего рода референдум). Сами одобрили - извольте исполнять.

14

Вот выдержки из общеукраинских правил.Сначала прочитаем, а потом обсудим:

5. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
5.1. Загальні положення
5.1.1. Категорично забороняється розміщувати учасників змагань на відстані менше 50 метрів від ліній електропередач, трансформаторів,  а також проводити змагання під час грози.
5.1.2. На змаганнях повинні подаватися такі звукові або світлові сигнали:
- попереджувальні - за п'ять хвилин до старту та фінішу;
- старт та фініш;
5.1.3. Після сигналу, який сповіщає про закінчення змагань зараховується риба, яка знаходиться не в воді.
Спортсмени залишаються на місці ловлі (в секторі, біля лунки) до прибуття судді-контролера. Підходити спортсменам один до одного до закінчення збору улову або зважування в секторах не дозволяється.
5.1.4. На змаганнях, що проводяться по зонній системі, після останнього сигналу, за рішенням суддівської колегії, улов зважується на місці змагань, або спортсмени здають його старшому судді зони.
5.1.5. Під час ловлі вудлище повинно знаходитися в руці, за винятком ловлі риби фідером та ловлі коропа. Якщо спортсмен кладе снасть, вона повинна бути вийнята з води повністю, за винятком моменту закидання прикормки при ловлі риби поплавковою вудкою. Вершинка вудлища під час ловлі може  знаходитися в повітрі або у воді.
5.1.6. Спортсмени не мають права приймати від спортсменів та інших осіб практичну поміч у підготуванні місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам.
5.1.7. Після сигналу про заняття сектору або зони спортсмен може тимчасово покинути їх із дозволу судді.. Питна вода та їжа може бути передані спортсмену тільки через суддю.
5.1.8. Під час змагань спортсмени зобов’язані зберігати рибу таким чином, щоб вона залишалася живою на момент зважування (за винятком змагань з лову риби на мормишку).
5.1.9. До заліку приймається вся виловлена риба. Заліковується риба і тоді, коли вона випадково виловлена не за рот. Навмисне багріння риби забороняється. У разі наявності обмежень щодо видів та розміру риби, яка дозволена для ловлі відповідними правилами, інформація про це має бути повідомлена спортсменам перед змаганням.
5.1.10. За винятком змагань з лову риби на мормишку, риба, яка виловлена під час тренувань та змагань, випускається у водойму.
5.1.11. На всіх змаганнях учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини, мотобурами для свердління лунок, а спортсменам і засобами радіозв'язку.
5.1.12. При проведенні міжнародних та всеукраїнських змагань, напередодні дня змагань, проводиться тренування спортсменів тривалістю не менше 3 часів.
На змаганнях з зимової ловлі риби на мормишку тренування проводиться поза місцями змагань, в умовах, що дозволяють виявити всі особливості даної водойми.
На змаганнях при ловлі риби спінінгом тренування дозволяється проводити в місцях змагань.
На змаганнях з ловлі риби літньою поплавковою вудкою при проведенні двох турів на різних ділянках, тренування проводиться на тій же водоймі, але на ділянці, що не входить у зони змагань.
При проведенні двох турів змагання з ловлі риби поплавковою вудкою на одній ділянці водойми, тренування проводиться на цій же ділянці. В цьому випадку тренування обов'язкове для всіх команд у повному складі.
На тренуваннях повинні бути присутні представники суддівської колегії.
5.1.13. Зони, сектори і човни розподіляються серед спортсменів шляхом жеребкування. У кожній зоні повинно бути по одному спортсмену з кожної команди. Жеребкування проводиться перед початком змагання за участю представників або капітанів команд.
5.1.14. При проведенні змагань з ловлі літньою поплавковою вудкою на річках або каналах сектор №1 повинний завжди знаходитись нижче за течією, на широких водоймах (озерах, ставках) сектор №1 повинний знаходитись зліва, якщо дивитися з берега на водойму, а розміщення секторів, відповідно, проводиться зліва на право.
5.1.15.  Через несприятливі погодні умови змагання можуть бути припинені або скасовані.
Якщо погодні умови дозволяють продовжити змагання в рамках розпорядку дня, змагання можуть бути відновлені, або скорочені по тривалості. У випадку початку грози змагання негайно припиняються.
Якщо погодні умови не поліпшуються, або розпорядок дня не дозволяє продовжити змагання, то тур вважається чинним, якщо його тривалість склала не менше однієї години.
5.1.16. Після закінченні змагань спортсмени повинні прибрати в секторі (зоні) все сміття.
5.2. Тривалість змагань та склад команд
5.2.1. Тривалість офіційних всеукраїнських змагань (чемпіонати та кубки України) становить:
- ловля риби поплавковою вудкою – 2 тури тривалістю по 3 години кожний;
- ловля риби з льоду на мормишку – 2 тури тривалістю по 3 години кожний. У разі проведення змагань протягом одного дня, тривалість кожного туру може складати 2,5 години;
- ловля риби спінінгом з берега – 2 тури тривалістю по 3 години кожний ;
- ловля риби спінінгом з човна – 2 тури тривалістю по 4 години кожний ;
- ловля риби фідером –2 тури тривалістю 5 години;
- ловля коропа – 1 тур тривалістю 72 години.
За винятком ловлі коропа, змагання можуть проводитись  протягом одного або двох днів, що визначається Положенням про змагання.
Тривалість та кількість турів у випадку всіх інших змагань визначається Положенням про змагання.
5.2.2. Склад команд на офіційних всеукраїнських змаганнях (чемпіонати та кубки України) повинен бути:
- ловля риби поплавковою вудкою – 4 спортсмени;
- ловля риби з льоду на мормишку – 4 спортсмени;
- ловля риби спінінгом з берега – 3 спортсмени;
- ловля риби спінінгом з човна 2 спортсмени;
- ловля риби фідером – 2 спортсмени;
- ловля коропа – 2 спортсмени.
Кількість спортсменів в команді у випадку всіх інших змагань визначається Положенням про змагання.
5.3.2. Ділянка водойми поділяється на 4 зони (або інше - за кількістю спортсменів у команді), які позначаються в протоколах та інформаційних табличках буквами А, В, С, D. Кожна зона поділяється на сектори, кількість яких дорівнює кількості команд, які беруть участь у змаганні. Ширина секторів повинна бути не менше 10 метрів. Місця спортсменів повинні бути відділені від місць розміщення глядачів, для чого споруджуються перегородки або натягується стрічкове огородження на віддалі не менше 10 метрів від берега. Таким же чином між спортсменами і глядачами відгороджується прохід для офіційних осіб, які беруть участь у проведенні змагань. Лише тренер команди має право входити в сектор спортсмена своєї команди; він повинний мати нагрудний знак, що засвідчує його посаду.
.6.Правила проведення змагань з ловлі риби фідером
5.6.1. Розмітка водойми, жеребкування, проведення змагань, прикормка, насадка повинні відповідати вимогам розділу 5.3.
5.6.2. Для ловлі дозволяється використовувати тільки фідерні вудлища, які оснащені котушками будь-якої конструкції, жилки або плетені шнури та фідерні годівниці. Забороняється використання металевих струн в якості жилки. Дозволяється мати при собі необмежену кількість запасних снастей.
5.6.3. Забороняється:
- ловля риби на блешню, штучні мушки;
- використання принади, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб;
- навмисне багріння риби.
5.6.4. Прикормлення розпочинається за 5 хвилин до початку змагань і може здійснюватись будь-яким способом.
5.6.5. Під час ловлі вудлища можуть розміщатися на тримачах (підставках).

15

diya написал(а):

5.1.4. На змаганнях, що проводяться по зонній системі, після останнього сигналу, за рішенням суддівської колегії, улов зважується на місці змагань, або спортсмени здають його старшому судді зони.

Я вважаю, що тільки на місці змагань. Я би навіть уточнив: "в секторі".

16

diya написал(а):

5.1.3. Після сигналу, який сповіщає про закінчення змагань зараховується риба, яка знаходиться не в воді.

А садок?

17

rybak, це не "diya написал" , а правила, затверджені Держкомспортом. :O

18

diya
Я розумію. Це щоб виділити потрібний пункт. Дивує, чому мовчить народ? Було б непогано розібрати по пунктам. Навіть, якщо не для внесення змін до правил, затверджених Держкомспортом, то для розробки правил окремих змагань. Але чомусь претензії до правил змагань виникають безпосередньо під час їх проведення.

19

Те, що я не висказую свою думку з приводу інших пунктів, не означає, що в мене її нема. Просто виникне плутанина. Пропоную переходити до розгляду наступного пункту тільки після того, як детально буде розібраний попередній.

20

Я понял правила устраивают всех!

21

Да нет, не всех они устраивают,вернее не устраивает то что эти правила мало где выполняются,а если и выполняются то с большими нарушениями.Можно эти нарушения проследить практически в каждом пункте.

22

Без жестких санкций ни одни правила действовать не будут. Закон суров, но он закон

23

uzik
А конкретно?

24

Edyk
Ну типа да! И что из этого?

25

Edyk
Да не вопрос

26

uzik
Я точно знаю, что есть. Но почему-то молчат.

27

Да и  крымчане появились...

28

Розкажіть свою думку! Змагання по фідеру повинні бути в два етапа,по 4-6 годин,чи краще марафон 36 годин? (тойсть до яких правил потрібно приблизити,поплавочних чи до карпових). Я думаю що смисл фідрної ловлі це притягнути рибу, а для цього потрібиин час, значить до карпових, так як за короткий час притягнути рибу важко. Невстиг притягнути уже свисток :P

29

vovan написал(а):

Змагання по фідеру повинні бути в два етапа,по 4-6 годин,чи краще марафон 36 годин?

Я не спец, но марафон куда интереснее ;)

30

Дело в том что соревнований по два тура - достаточно много! А вот марафонов - нет! В этом и есть прелесть таких соревнований! Не беру во внимание тактику, стратегию и т. д.  А правила лучше свои, фидерные!


Вы здесь » Рыбалка. Спорт и отдых (г. Черновцы) » Фидер » Фидерные соревнования